OD PODSZEWKI - CZYLI POCZĄTKI NASZEGO PRZEDSZKOLA

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że otwarcie naszego przedszkola zgodnie z planem, czyli 3 września 2018 roku, to zasługa Pani Dyrektor oraz wspaniałego zespołu nauczycieli i personelu administracyjnego.

Wszyscy bez wyjątku dołożyli wszelkich starań, żeby zasypany pyłem budynek odczarować i przygotować na przyjęcie dzieci. W ruch poszły mopy, odkurzacze, ścierki, a także wiertarki, wkrętarki i śrubokręty. Pod przedszkole nieustannie podjeżdżały kolejne transporty mebli. Każdy dwoił się i troił, żeby zdążyć na czas. Ostatnie dni sierpnia 2018 roku były naprawdę bardzo pracowite. Ten kto uczestniczył w tym wydarzeniu, dobrze wie, że wspólna praca stworzyła z nas wyjątkowy zespół ze wspaniałym kapitanem na czele, który nie szczędził sił, by dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Dziś, gdy czytacie te wspomnienia, sale są wypełnione meblami, zabawkami i tętnią życiem. Kiedyś tak nie było. Zresztą zobaczcie sami ;)

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii wspólnej pt. Nasze sale

 


Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka.
Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Jan Paweł II

Sekretariat:

Godziny pracy sekretriatu:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek - dzień wewnętrzny
03-185 Warszawa, Ul. Myśliborska 35.
Telefon: +48 22 300 22 77
e-mail: sekretariat@przedszkole428.pl

Godziny otwarcia przedszkola:

Poniedziałek: 6.30 - 17.30
Wtorek: 6.30 - 17.30
Środa: 6.30 - 17.30
Czwartek: 6.30 - 17.30
Piątek: 6.30 - 17.30

Portal BiP:

śledź nas też w mediach społecznościowych: