OD PODSZEWKI - CZYLI POCZĄTKI NASZEGO PRZEDSZKOLA

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że otwarcie naszego przedszkola zgodnie z planem, czyli 3 września 2018 roku, to zasługa Pani Dyrektor oraz wspaniałego zespołu nauczycieli i personelu administracyjnego.

Wszyscy bez wyjątku dołożyli wszelkich starań, żeby zasypany pyłem budynek odczarować i przygotować na przyjęcie dzieci. W ruch poszły mopy, odkurzacze, ścierki, a także wiertarki, wkrętarki i śrubokręty. Pod przedszkole nieustannie podjeżdżały kolejne transporty mebli. Każdy dwoił się i troił, żeby zdążyć na czas. Ostatnie dni sierpnia 2018 roku były naprawdę bardzo pracowite. Ten kto uczestniczył w tym wydarzeniu, dobrze wie, że wspólna praca stworzyła z nas wyjątkowy zespół ze wspaniałym kapitanem na czele, który nie szczędził sił, by dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Dziś, gdy czytacie te wspomnienia, sale są wypełnione meblami, zabawkami i tętnią życiem. Kiedyś tak nie było. Zresztą zobaczcie sami ;)

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii wspólnej pt. Nasze sale