Rekrutacja 2020/2021

Wyniki rekrutacji 2020/2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych (3 latki) - kliknij.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych (4, 5 i 6-cio latki) - kliknij.

HARMONOGRAM REKRUTACJI

ZASADY REKRUTACJI

do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2020/2021.

KRYTERIUM DOCHODOWE

na osobę w rodzinie kandydata
w roku szkolnym 2020/2021. Tu jest biały tekst

Card image cap

Pod tym linkiem znajduje się wniosek do wypełnienia przez rodziców KLIKNIJ

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

• Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.
  • Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.
W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

W związku z epidemia wirusa Covid-19 od 16 marca żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe będą zamknięte. Nauczyciele będą wysyłali materiały edukacyjne do indywidualnej pracy. W nadchodzących dniach będziemy państwa informować o kolejnych krokach.

List Prezydenta Warszawy do Rodziców