Drodzy Rodzice!

Ruszamy 1 września 2018 roku. Wszystkie działania na terenie przedszkola przebiegają zgodnie z harmonogramem ogłoszonym w przetargu na dokończenie budynku.

Obecnie trwają ostanie prace wykończeniowe w budynku tj. montaż sufitów podwieszanych, instalacji alarmowych, wyposażanie w urządzenia sanitarne i sprzęty kuchenne. Został ogłoszony przetarg na wyposażenie budynku w meble, sprzęt komputerowy i pomoce dydaktyczne. Na zewnątrz są prowadzone intensywne prace przy zbiorniku retencyjnym oraz porządkowaniu terenu zielonego. Budynek ma być oddany do końca lipca 2018 roku.Myślimy nie tylko o obiekcie ale również o tych, dla którym będzie on służył. Została zakończona rekrutacja dzieci, jesteśmy w trakcie poszukiwania pracowników. Do chwili obecnej przyjęto 70% kadry pedagogicznej i 80% pracowników niepedagogicznych. Rozmowy z kandydatami są prowadzone na bieżąco. Zależy mi na najlepszych ludziach, którzy oddadzą serce dzieciom i są gotowi pracować sumiennie i z zaangażowaniem. Szukam ludzi z pasją, ponieważ chcę stworzyć miejsce wyjątkowe przyjazne dzieciom, rodzicom i pracownikom.

Kochani Rodzice pracujemy dla Was i jesteśmy pewni, że spotkamy się już niedługo w nowym, pięknym przedszkolu.

Dyrektor Przedszkola nr 428
Tatiana Kłusek