Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych

W przedszkolu odbyło się spotkanie z Katarzyną Ryrych – pisarką, malarską, autorką wielu książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak przebiega praca twórcza pisarza, co stanowi inspirację do napisania każdej z książek, jak wiążą się one z życiem autorki.

Wielokrotnie nagradzana za swoją twórczość autorka łatwo nawiązała kontakt z młoda publicznością, wszak sama niegdyś pracowała jako nauczycielka, chętnie odpowiadała na padające z sali pytania. Spotkanie nie tylko stanowiło urozmaicenie procesu dydaktycznego, ale też było zachęta do czytania książek, których tematyka jest bardzo bliska rzeczywistości. Może któreś z dzieci zachęcone przez samą autorkę zechce bliżej poznać bohaterów jej książek?

 


Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka.
Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Jan Paweł II

Sekretariat:

Godziny pracy sekretriatu:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek - dzień wewnętrzny
03-185 Warszawa, Ul. Myśliborska 35.
Telefon: +48 22 300 22 77
e-mail: p428@eduwarszawa.pl
e-mail: sekretariat@przedszkole428.pl

Godziny otwarcia przedszkola:

Poniedziałek: 7.00 - 17.00
Wtorek: 7.00 - 17.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 17.00
Piątek: 7.00 - 17.00

Portal BiP:

śledź nas też w mediach społecznościowych: