Witamy jesień

Pomalutku, w prawie letniej, gorącej aurze przyszła do nas jesień. Bardzo lubimy tę porę roku i z przyjemnością obserwujemy zmiany, które zachodzą w przyrodzie. Z darów jesieni: kolorowych liści, kasztanów, żołędzi i jarzębiny tworzymy wiele ciekawych prac plastycznych.

Sprzątanie świata

Czysty świat to marzenie każdego z nas. Nasza planeta zasługuje na to, abyśmy o nią dbali. Dlatego zakasaliśmy rękawy, założyliśmy rękawiczki i wybraliśmy się na wielkie sprzątanie.

Dzień Przedszkolaka

W tym roku nasz dzień przypadał w niedzielę, ale to nie kłopot - nasze ciocie zadbały, abyśmy radośnie spędzili kolejne dni w przedszkolu :o)

Dzień Kropki

„Zwykła kropka” powiecie, a ona ma swój dzień! Obchodziliśmy go w naszym przedszkolu i dowiedzieliśmy się, że od kropki możemy zacząć każdy rysunek.