Drodzy Rodzice!

Ruszamy 1 września 2018 roku. Wszystkie działania na terenie przedszkola przebiegają zgodnie z harmonogramem ogłoszonym w przetargu na dokończenie budynku.

Obecnie trwają ostanie prace wykończeniowe w budynku tj. montaż sufitów podwieszanych, instalacji alarmowych, wyposażanie w urządzenia sanitarne i sprzęty kuchenne. Został ogłoszony przetarg na wyposażenie budynku w meble, sprzęt komputerowy i pomoce dydaktyczne. Na zewnątrz są prowadzone intensywne prace przy zbiorniku retencyjnym oraz porządkowaniu terenu zielonego. Budynek ma być oddany do końca lipca 2018 roku.Myślimy nie tylko o obiekcie ale również o tych, dla którym będzie on służył. Została zakończona rekrutacja dzieci, jesteśmy w trakcie poszukiwania pracowników. Do chwili obecnej przyjęto 70% kadry pedagogicznej i 80% pracowników niepedagogicznych. Rozmowy z kandydatami są prowadzone na bieżąco. Zależy mi na najlepszych ludziach, którzy oddadzą serce dzieciom i są gotowi pracować sumiennie i z zaangażowaniem. Szukam ludzi z pasją, ponieważ chcę stworzyć miejsce wyjątkowe przyjazne dzieciom, rodzicom i pracownikom.

Kochani Rodzice pracujemy dla Was i jesteśmy pewni, że spotkamy się już niedługo w nowym, pięknym przedszkolu.

Z poważaniem
Dyrektor Przedszkola nr 428
Tatiana Kłusek


Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka.
Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Jan Paweł II

Sekretariat:

Godziny pracy sekretriatu:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek - dzień wewnętrzny
03-185 Warszawa, Ul. Myśliborska 35.
Telefon: +48 22 300 22 77
e-mail: sekretariat@przedszkole428.pl

Godziny otwarcia przedszkola:

Poniedziałek: 6.45 - 17.15
Wtorek: 6.45 - 17.15
Środa: 6.45 - 17.15
Czwartek: 6.45 - 17.15
Piątek: 6.45 - 17.15

Portal BiP:

śledź nas też w mediach społecznościowych: