• Ukończyła studia z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej;
  • doświadczenie zawodowe zdobywa od 2011 roku;
  • "Inspiracje czerpię z literatury pedagogicznej, szkoleń, a przede wszystkim z codziennej pracy z dziećmi, która jest dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. W pracy kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest inne, wyjątkowe i niepowtarzalne, zatem do każdego dziecka należy podejść indywidualnie. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości, ponieważ każdy dzień jest nieprzewidywalny.";
  • Prywatnie mama Ignasia i Kornelki. Wolny czas spędza w gronie rodziny, tworząc nowe przepisy kulinarne lub odkrywając nowe miejsca podczas wypadów za miasto. Miłośniczka lodów waniliowych i wieczornej kawy z mlekiem.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka.
Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Jan Paweł II

Sekretariat:

Godziny pracy sekretriatu:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek - dzień wewnętrzny
03-185 Warszawa, Ul. Myśliborska 35.
Telefon: +48 22 300 22 77
e-mail: sekretariat@przedszkole428.pl

Godziny otwarcia przedszkola:

Poniedziałek: 6.45 - 17.15
Wtorek: 6.45 - 17.15
Środa: 6.45 - 17.15
Czwartek: 6.45 - 17.15
Piątek: 6.45 - 17.15

Portal BiP:

śledź nas też w mediach społecznościowych: